تبلیغات
M.R.S.CO - مطالب مرداد 1391

IRANIAN HACKER

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ


نویسنده :M.R.S.CO
تاریخ:چهارشنبه 25 مرداد 1391-06:28 ب.ظ

پروژه هک 313 سایت اسرایلی توسط تیم به مناسبت روز قدس

بسم الله الحمن الرحیم


قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، سرزمین اصلی و وطن میلیون*ها آواره مسلمان فلسطینی است که استکبار جهانی توسط صهیونیسم جنایتکار، از سال 1948 آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد.
این توطئه از همان اولین سالهای اجرا، با مقاومت مردم مسلمان فلسطین و اعتراض مسلمانان و انسان های آزاده و بیدار دل جهان مواجه شد و به شکل مبارزات پیگیر و سیاسی ـ نظامی، چهره خود را نشان داد. ملت مسلمان ایران نیز پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مسأله آزاد سازی فلسطین از چنگال غاصبان قدس را سرلوحه آرمان*هایش قرار داده و همه ساله روز قدس را به روز فریاد کشیدن بر سر ستمکاران تاریخ تبدیل کرده است.
پس از پیروزی انقلاب، امام خمینی در اولین فرصت روزی را برای به نمایش گذاردن حساسیت جهانی نسبت به سرنوشت قدس و نجات آن از چنگال صهیونیست های جنایتکار، به عنوان «روز قدس» تعیین نمودند و پیامی به همین مناسبت در روز 16 مرداد 1358 در سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان سال 1399 هجری قمری خطاب به مسلمانان جهان صادر نمودند.
لیکن ما چند دانشجوی متعقد و محکم در عقاید دینی خود در غالب تیم Iranian_Dark_Coders_Team، در لبیک به ندای امام خمینی(قدسره) و بیعت با امام خامنه ای و حمایت از مرد مظلوم فلسطین و اعتراض به رژیم جعلی و غاصب صهیونیسم اقدام به هک 313 سایت اسرائیلی نموده و اعلام می نمائیم این آخرین حمله سایبری تیم ما به سرورهای صهیونیستی نخواهد بود و این حملات بصورت متوالی ادامه خواهد داشت و ثایت خواهیم کرد که صهیونسیم در هیچ جایی حتی فضای مجازی امنیت و جایی نخواهد داشت.
به امید آزادی هر چه زودتر سرزمین فلسطین
صفحه قرار گرفته در سایتهای هک شده اسرائیلی
بازتاب خبری

9ktenews


ادامه مطلبنویسنده :M.R.S.CO
تاریخ:یکشنبه 8 مرداد 1391-02:44 ب.ظ

سایت شهوانی توسط تیم IDC هک شد

سایت شهوانی به علت بی احترامی به عقاید پاک شیعیان و ترویج فیلم ها و عکس های مستهجن مورد حمله قرار گرفت.این حمله توسط تیم Iranian Dark Coders Team به نشانی www.idc-team.net انجام گرفته است

لینک اثبات : 

http://zone-h.in/defacements/?id=4484
http://www.by-h.org/wiev_mirr0r/?id=78546
http://www.aljyyosh.org/mirror.php?id=22604
http://zone-hc.com/archive/mirror/4f67c20_chat.shahvani.com_mirror_.html
نوع مطلب : اخبار هک و امنیت